vguard vg4c-rt4 real time dvr kart kampanya fiyatı 500 $

vguard vg4c-exp extra profesyonel dvr kart kampanya fiyatı 270 $ 

vguard vg8c-exp tv extra profesyonel dvr kart kampanya fiyatı 450 $

Bilgisayar , PC Tabanlı Kayıt Sistemleri ve VGUARD dvr kartlar, izmir de en uygun fiyatl ile, sadece bizde...
Bilgisayar pc tabanlı cctv, dvr kart, dijital görüntüleme ve kayıt sistemleri, esnek yapısı ve kolay kullanımı sayesinde gün geçtikçe daha da büyüyen güvenlik sektöründe yerini gittikçe sağlamlaştırıyor. Ülkemizde 2000 yılına kadar güvenlik amaçlı görüntü kaydı konusunda video kasetten başka bir şey akla gelmezken günümüzde artık dijital kayıt sistemleri konuşulmakta ve kullanılmaktadır. Kasetli Sistemler Artık Nostalji Oldu Kasete kayıt, dijital kayıt sistemlerinden önce bilinen ve kullanılan tek kayıt şekliydi. Bu sistemlerde,  kayıtlar zaman atmalı (Time Lapse) olarak yapılmakta veya gerçek zamanlı (Real Time) olarak en fazla 3 saat kayıt imkanı sunmaktaydı. Üçüncü saatin sonunda dolan kaset ya yeni boş bir kasetle değiştiriliyor ya da maliyetlerin de epey bir artması söz konusu olduğundan; önceden kaydedilmiş olan kasetlere tekrar yazdırma işlemi yapılıyordu. Tekrar kullanılan zamanla bozulduğundan yenileri ile değiştirilmeleri  gerekiyordu. Son yıllarda akıl almaz bir hızla gelişen bilişim teknolojileri güvenlik sektörünü de  etkilemiştir. Mikroişlemcilerinin hızlarının sürekli artması ve bunun paralelinde de işletim sistemlerinin daha istikrarlı olarak çalışması güvenlik sektöründe bu teknolojilerin daha ciddi olarak kullanılmasına olanak sağlamıştır. Böylece PC tabanlı kayıt sistemleri yaklaşık 5 -6 yıldır ülkemizde de etkin olarak kullanılmaya başlamıştır. Bugün, güvenlik sektörü için üretim yapan ve ürün geliştiren lider firmlar, kendi PC tabanlı ve Stand Alone kayıt cihazlarını ürün yelpazelerine ekleyerek,her geçen gün büyüyen bu pazardan pay almaya çalışmaktadırlar. Görüntü sıkıştırma tekniği ve standartları bakımından en  gelişmiş format olan H264 destekli DVR Kart ve Stand Alone kayıt cihazları artık herkes tarafından tercih edilen sistemlerdir. 

VGuard PC dvr kart dijital kayıt ve transfer sistemlerini incelemeye devam edelim.

VGuard'ın Dijital Sistemlere Geçiş Sürecine Katkısı Çok Fazla VGuard Türkiye'de dijital kayıt ve transfer sistemi deyince akla ilk gelen markalardan biridir. VGuard, güvenlik sektöründe analog sistemlerden digital sistemlere geçiş sürecinde etkin bir rol oynamıştır. VGuard pazara girdiği günden bu yana bir çok başarılı projeye imza atmış, kaliteli ve sorunsuz çalışan bir sistem olarak göze çarpmaktadır. Ayrıca VGuard'ı en çok tercih edilen DVR sistem yapan önemli  özellikleri uzun kayıt süresi ve hızlı görüntü transfer yeteneğidir. Chateau Yazılımı İle Komple Bir Güvenlik Sistemi VGuard DVR kartlarla beraber ücretsiz olarak verilen Chateau yazılımı, güvenlik sektörü için özel olarak geliştirilmiş bir güvenlik yazılımıdır. Bu sistem, video görüntüleri ile senkronize ses kaydı yapabilir,  profesyonel bir alarm sistemi gibi veya bina otomasyonu için kullanılabilir hatta hem yerelden hem de uzaktan tüm kameralarınızı ve otomasyon sisteminizi (Örn: ısı, ışık, alarm v.b. sistemleri) kontrol  etmenize imkan verir. Yani VGuard sistemleri uzun zamanlı kayıt ve denetim amaçlı olarak kullanılacağı gibi pek çok fonksiyonu bünyesinde barındıran çok gelişmiş bir alarm sistemi olarak da kullanılabilir. Sistem yöneticisi, Chateau yazılımına belirlediği kullanıcı adı ve parolalarıyla erişim sağlatabileceği gibi kullanıcılar istem yöneticisinin kendilerine tanıdığı yetkiler doğrultusunda programı kullanabilirler.  Program, benzer ürünlerin kullanıcı yönetimlerinden farklı olarak Supervisor, Administrator, User gibi değişik yetkilerde kullanıcılar oluşturulmasına imkan tanır.

Sadece VGuard dvr kart için Geliştirilmiş SMICT Teknolojisi
        
VGuard PC Tabanlı Dvr kart sistemleri, yeni H264 Sıkıştırma Teknolojisinin yanında Chateau firması tarafından  geliştirilen ve sadece VGuard sistemleriyle kullanıcılara sunuılan SMICT (Super Motion Image  Compression Technology - Super Hareketli Görüntü Sıkıştırma Teknolojisi) teknolojisine de sahiptir. SMICT teknolojisi, güvenlik sektörü için geliştirilmiş ilk sıkıştırma formatı olmasının yanında kaliteli video görüntülerinin küçük dosya boyutlarıyla sabit diske kayıt edilmesine olanak verir. Küçülen dosya boyutlarıyla beraber VGuard sistemlerinin LAN (Yerel Bilgisayar Ağları), WAN (Geniş Alan Bilgisyar Ağları), Telefon Hatları (PSTN) ve Internet üzerinden görüntü transfer etme yeteneği inanılmaz seviyelere ulaşmaktadır.

Günümüzde, Kamera Görüntüleri Delil Olarak Kullanılıyor VGuard sistemleriyle önceden kaydedilmiş video görüntüsünü sadece seyretmekle kalmıyor, görüntüyle senkronize bir şekilde sesleri de duyabilirsiniz. VGuard sistemlerine ait ses ve görüntü kayıtlarının  doğruluğu ve gerçekliği belgelenebilir. Bu sayede VGuard veya benzeri sistemlerle elde edilmiş ses ve  görüntüler artık mahkemelerde delil olarak kabul edilmeye başlanmıştır.

Uzak Noktadan Erişim Rahatlığı

Kullanıcı, Telefon, LAN, WAN veya Internet yoluyla ana bilgisayara bağlanarak görüntü transfer edebilir, kayıt yapabilir veya önceden kaydedilmiş arşiv dosyalarını kendi bilgisayarına aktarabilir. Benzer sistemlerden farklı olarak VGuard sistemlerinde uzak noktalardaki kullanıcılar kendilerine yetki  Verildiği takdirde birden fazla kamerayı aynı anda seyredebilirler. Ayrıca iki VGuard sistemi birbirlerine Bağlanarak çok yönlü görüntü transferi yapabilirler ve arşivlere erişim sağlayabilirler.

Celeron İşlemcide de Üstün Performans Sunan Yeni  VG-8CRT

Teknolojisini sürekli yenileyen VGuard, yeni VG-8CRT modelini 2007 haziran ayı sonunda kullanıcılarının hizmetine sunuldu. VG-8CRT modeli her kanalda gerçek zamanlı görüntü ve ses kaydı yaparken H264 sıkıştırma teknolojisini de kullanmaktadır. Kartın üzerinde Texas Instruments firmasının dijital bir işlemcisi bulunmaktadır. Görüntüyü tamamen bu işlemci işleyip sıkıştırmakta ve bu da bilgisayarınızın işlemcisine ekstra bir yük getirmemektedir. Böylelilkle düşük konfigrasyonlu bilgisyar sistemleinde bile yüksek performans sağlanmaktadır. İleri teknoloji güvenlik sistemleri her geçen gün daha da çok hayatımıza girecektir. Kısa bir zaman sonra '' olmazsa olmaz '' dediğimiz bir unsur olarak heryerde  karşımıza çıkacak gibi gözüküyor. Şiddet, hırsızlık, kapkaç gibi sayısı hızla artan olaylar karşısında geliştirilen güvenlik ürünlerinin ileride ki dönemlerde daha fazla caydırıcı rol üstleneceğini düşünüyoruz.

CCTV - DVR KART TEKNİK SERVİS İZMİR  (0232 264 18 18 pbx.)

anasayfa