Teknik Destek Merkezi 0232 264 18 18 pbx.

 

İzmir de, 3 saat içinde kurulum..

Crow kablosuz alarm fiyatı

1.799 TL

Crow hırsız alarmı sistemleri teknik servis,  İzmir, Manisa, Aydın, Muğla

 Teknik servis İzmir telefon 24 saat     İLETİŞİM  +90 531 747 9996

 Crow kablosuz Runner - POWERWAVE Compact 8  alarm kampanya FİYATI, izmir
Compact tasarım, 8+1 bölgeli kablosuz alarm paneli. Açık alanda 1 km ye kadar algılama mesafesi. 10 kullanıcı, 2 partition, 4 telefon arayıcı dialer.

Alarm sistemi içeriği :

 Crow Runner PW 8 alarm paneli

Crow KABLOSUZ PET PIR DEDEKTÖR 2 ADET,

Crow UZAKTAN KUMANDA,CONTACT ID,

DAHİLİ LCD EKRAN, RECEIVER,

TRAFO, DAHİLİ SİREN, DIŞ SİREN, TAMPER SWITCH, 1,3Ah KURU AKÜ 2 ADET, DT-8 ALARM KABLOSU, MONTAJ, KURULUM DAHİL

 Crow hırsız alarm sistemi, üstün özelliklerinde bazıları, hızlı programlama için kolay geçiş menüsü. 8 Bölge Kablolu ve 16 Kablosuz Bölge Alarm Kontrol Paneli. Toplam 100 adete kadar kullanıcı kapasitesi. 80 adete kadar ilave keypad özelliği. Kablolu ve Hibrid (Karma) çözümler. Otomatik çalıştırma/durdurma ve çıktı aktivasyonu. Tekrar arama seçeneği. Kolay montaj ve tesisat. 16 Bölgeli hibrid (Karma) Kompakt Panel. İstenirse telefon ile kurup kapatma, sistemin durumunu sorgulama, evdeki elektrikli cihazları yönetme, sesli olarak her olayı konuşarak iletme özelliği sadece crow alarm sistemi nde.. Crow kablosuz alarmı sistemi için izmir ve Ege bölgesinde 24 saat teknik servis hizmeti vermekteyiz.

  Crow hırsız alarmı özellikle mustakil ev, villa ve  işyerlerinde  sistemin montaj, kurulum kolaylığı ve çabukluğu Crow kablosuz hırsız alarm sisteminin en çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Crow kablosuz hırsız alarm sistemleri Avrupa birliğinin onayladığı ve  dünyada sadece kablosuz alarm sistemleri için ayrılmış olan en güvenli 868Mhz. frekansı kullanmaktır.    

İzmir ve Ege bölgesinde 24 saat hizmet                            Hırsız  alarmı,  NASIL ÇALIŞIR   ?  <<Tıkla, izle    

Hırsız korkusuna son ! Kredi kartı ile ödeme !

Crow alarm sistemi

 Crow hırsız alarmı sistemi, bir çok değişik alarm güvenlik ürünlerinin birleşiminden oluşur. Bu ürünlerden bazıları; pır dedektör, harici siren, manyetik kontak, telefon arama modülü ve akülerdir. Bu ürünler merkez yönetim paneli ile kablosuz olarak irtibatlandırılarak, güvenlik ihtiyacına ve amaca en uygun sistem teknik servisimiz tarafından oluşturulur. Böylece kablosuz crow alarm sistemi nin kurulu olduğu mesken, istenmeyen olaylara ve yetkisiz kişilere karşı koruma altına alınır. Eviniz de can ve mal güvenliğiniz en son teknoloji, dünyanın en güvenli kablosuz crow hırsız alarm sistemi ile koruyoruz. Rahat ve huzurlu bir hayat için, Crow güvenlik sistemlerimizi geç kalmadan satın alın.  İzmir de değer verdiklerinizi Crow kablosuz alarm sistemleri ile 24 saat, kesintisiz koruyoruz ve teknik servis hizmeti veriyoruz.

Crow hırsız alarmı sistemi teknik servis, İzmir

ANASAYFA / İLETİŞİM

Kredi kartı ile ödeme imkanı !

Crow Alarm Sistemleri