24 saat elektirk arıza hizmeti, İZMİR

Uzman kadromuz ile 24 saat hizmet veriyoruz.

PAZAR GÜNÜ, AÇIK ELEKTRİKÇİ,

24 SAAT, NÖBETÇİ ELEKTRİKÇİ

İZMİR - MANİSA

 Açık Elektirikçi, izmir, nöbetçi elektrikçi, 24 saat açık elektrik teknik servis hizmeti. Biz İzmir, Karabağlar, Karşıyaka, Gaziemir, Alsancak, Buca, Bostanlı, Alaybey, Gediz, Üçyol, Konak, Kemeraltı, Eşrefpaşa, Şirinyer, Kaynaklar' da 30 dk  içinde evinizdeki yada işyerinizdeki elektrik arızalarına,  tam 12 yıldır hızlı, kesintisiz  teknik servis hizmeti vermekteyiz. Uygun arıza teknik servis ücretimiz ve uzman elektrik teknisyeni kadromuzla tüm İzmir' de 24 saat  ev yada işyerinizdeki elektrik arızalarınıza teknik servis ve diğer tüm isteklerinize cevap vermek için bizi aramanızı bekliyoruz.

 Elektrik arıza, elektrikçi buca teknik servis klima bakımı hizmetini 24 saat verdiğimiz İzmir ilçeleri Balçova, Bayraklı, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Karabağlar, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Güzelbahçe, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urladir.  

  29 Ekim Mahallesi, Adatepe Mahallesi, Akıncılar Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aydoğdu Mahallesi, Barış Mahallesi, Belenbaşı Mahallesi, Buca Koop Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çağdaş Mahallesi, Çaldıran Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çamlıkule Mahallesi, Çamlıpınar Mahallesi, Dicle Mahallesi, Doğancılar Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Efeler Mahallesi, Fırat Mahallesi, Gaziler Mahallesi, Göksu Mahallesi, Güven Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnkılap Mahallesi, İnönü Mahallesi, İzkent Mahallesi, Karacaağaç Mahallesi, Karanfil Mahallesi, Kaynaklar Merkez Mahallesi, Kırıklar Mahallesi, Kozağaç Mahallesi, Kuruçeşme Mahallesi, Laleli Mahallesi, Menderes Mahallesi, Murathan Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Seyhan Mahallesi, Şirinkapı Mahallesi, Ufuk Mahallesi, Vali Rahmi Bey Mahallesi, Yaylacık Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yeşilbağlar Mahallesi, Yıldız Mahallesi, Yıldızlar Mahallesi, Yiğitler Mahallesi, Zafer Mahallesi

 

 Evinizin elektrik tesisatında bir  arıza mı var ? Heman arayın biz çözelim. Uzman teknisyen  elektrikçi'lerimiz ile dairenizdeki, yazlığınızdaki  veya işyerinizdeki  tüm elektrik sorunlarını garantili  olarak gideriyoruz. Dikkat elektrik arıza tehlikelidir ve sadece uzman teknik servis müdehalesi gerektirir.

 İzmir' de avize yada korniş takmak için siz zahmet etmeyin. Uygun  fiyat garantisiyle biz sizi bu dertten kurtaralım. Ayrıca evinizdeki diğer elektrikli cihazların tamiri ve klima bakımı, şofben montajı, klima sigortası, sensörlü lamba montajı içinde size yardımcı oluyoruz. Kombinizin veya  elektrikli şofbeninizin elektrik tesisatı için de bizi 24 saat arayabilirsiniz.

  Vestel, Arçelik Klima temizliği için İzmir de indirimli fiyatımızı kaçırmayın.

24 saat açık TELEFON numarası 0531 747 99 96

Elektrik ŞAKAYA GELMEZ !

Elektrik arızaları tehlikelidir. Lütfen elektrikçinin işini, elektrikçi' ye bırakınız !

 Elektirk Çarpması Nedir ? Vücuttan geçen elektrik akımları yüksek voltaj ise ( 220v-380v ), şok, kalp durması, solunum durması, ani ölümler gibi sonuçlar meydana getirelibir. Elektrik şoku solunumu ve kalp atışlarını bozulmasına neden olabilir. Elektrik akımı vücuttan ne kadar uzun süre ile geçiş yaparsa oluşan tahribat, zarar  da o kadar güçlü olur. Elektrik çarpmasının damarlar üzerindeki etkisi, kalıcı, geç ortaya çıkan sorunlar genellikle yaratabilir. Bazen kısa süreli ve düşük voltajlı elektrik çarpmalarında kazazedenin bilinci açık olup, hatta cilt üzerinde dahi hiç iz bulunmayabilir. Fakat tehlike bir süre sonra ortaya çıkar ve ölümle genelde sonuçlanabilir.

Teknik Servis, İzmir

Elektrikçi, İzmir, 24 saat, Açık, Buca

 İzmir' de uygun fiyat ile dairenize, yazlığınıza yeni bir elektrik tesisatı çekelim. Siz de bir daha elektrik sorunu yaşamayın, yangına karşı artık daha  güvende olun. Gelişen teknoloji ile üretilen yeni elektrik malzemelerimiz ile evinize işyerinize, fabrikanıza yeni, modern ve garantili  TSE, CE onaylı elektrik tesisatı döşüyoruz.  Ücretsiz, teknik keşif serivisi hizmetimizden geç olmadan yararlanın. Uzman elektirk teknik servisi, uygun fiyat avantajı, 24 saat hizmet ile 12 yıldır, İzmir de hizmetinizdeyiz.Bizi mutlaka arayın ve fiyat alın sonra yüksek çok fiyatlara iş yaptırıp pişman olmayın.

 İzmir Buca da günün her saati, 24 saat elektrik teknik servis merkezimizi arayabilirsiniz. Bir ampul değişimi için bile İzmir Buca, Şirinyer, Gediz, Üçyol, Hatay, Narlıdere de, elektirk arıza servisi olarak sizlerin hizmetindeyiz. Elektrik arıza hizmetimiz, uzman personel tarafından ve  garantili ALMAN Siemens ürünleri ile kullanılmaktadır.

  24 SAAT AÇIK ELEKTRİKÇİ, İZMİR,  Alsancak, Basmane, Evka2, Gediz, Gültepe, Gürçeşme, Güzelyalı,  Kahramanlar, Kemeraltı, Konak, Küçükyalı, Pasaport, Yenişehir, Alaybey, Karşıyaka, Nergiz, Yalı, Bayraklı, Gümüşpala, Soğukkuyu, Manavkuyu, Osmangazi, Esentepe, Yeşilyurt, Karabağlar, Yeniçamlık, Çamlık, Balçova, Evka3, Evka5, Evka1, Buca, Şirinyer, İşçievleri, elektrik, arıza, 24 saat açık elektrik arıza hizmeti. ELEKTRİK KESİNİTLERİ İÇİN 186 İLE GÖRÜŞÜNÜZ.

Unutmayın

elektrik arıza

şakaya gelmez !

Elektrik prizi nasıl tamir edilir, video izle

ELEKTRİK ARIZA İZMİR - 24 SAAT AÇIK ELEKTRİKÇİ  - BUCA - GEDİZ - TEKNİK SERVİS -  AÇIK ELEKTRİKÇİ - PAZAR GÜNÜ AÇIK - NÖBETÇİ ELEKTRİKÇİ

ANAASAYFA / İLETİŞİM