Ev ve apartman görüntülü diafon sistemi satış-servis> 24 saat hizmet

Hırsız alarm sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri

Görüntülü diafon sistemleri

Yangın alarm sistemleri

Bilgisayar teknik servis

Telsiz teknik servis

> ANASAYFA

> İLETİŞİM

> REFERANSLARIMIZ

> HİZMETLERİMİZ

>  HAKKIMIZDA

> KULLANIM KLAVUZU

> DOWNLOAD

 Görüntülü diafon sistemi, kapı telefonu, interkom diafon sistemleri, multitek, commax, audio, kumtel, kocom daire içinde bulunan bir adet görüntülü kapı telefonu ve dış kapıda bulunan kameralı zil panelinden oluşur. Özellikle ev, villa, yazlık, apartman daireleri, siteler ve iş yerlerinde kullanılır.
 Diafon sistemlerimiz de otomatik kapı açma butonu vardır. Zil sesiyle birlikte ekrana gelen kişinin görüntüsü gelir.
 Apartman diafon sistemi görüşme sonunda ahize yerine konulduğunda cihaz kendiliğinden kapanır.  Gece karanlığında "Kızıl ötesi" ışın ( gece görüş ) yardımıyla net görüntü verir. Kamera monitör ilave edilebilir. Dekoratif görünümlüdür. Kolay montaj yapılır. Kamera sıva üstü veya altı olarak monte edilir. Gerektiğinde monitör butonuna basarak kapı önünü görme imkanı sağlar. Ev de bulunmama durumunda zil butonuna basılmak suretiyle devreye giren monitör, 30 sn sonra kendiliğinden kapanır.

HIRSIZ KORKUSUNA SON VERİYORUZ !

Diafon Teknik Servis & Montaj  

(0232) 264 18 18 PBX

Görüntülü diafon sistemi, lüks değil ihtiyaçtır.

Görüntülü diafon fiyat listesi

%45 ye varan

İNDİRİM

24 SAAT AÇIK SERVİS

 Multitek, commax, audio, kumtel, kocom görüntülü diafon telefonu, interkom sistemi kurulumu yapılırken kullanılan cihazların yanı sıra görüntü taşıyıcı kabloların da doğru tercih edilmesi gerekmektedir. Yanlış bir tesisat uygulaması kullandığınız cihazlar ne kadar kaliteli olursa olsun görüntü ve seskalitesi olarak kötü sonuçlar doğurabilir.

 İzmir de uzman kurulum, fiyat ve teknik servis için 24 saat bizi arayın. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın.

 Görüntülü kapı telefonu, diafon sistemlerinin sizlere uzun yıllar sorunsuz ve sağlıklı hizmet verebilmesi için kullanılan kablo tesisatı ve kablo geçiş güzergahlarının iyi belirlenmesi, dış ortamda kullanılan zil panolarının doğru şekilde montajının yapılması, iç ortamda kullanılan monitör sisteminin kullanımının kolay ve sorunsuz olabileceği bir yere montajının yapılması gerekmektedir.

 

 İzmir de ev, apartman, villa, site, diafon ve görüntülü interkom, diafon sistemleri'nde çözüm ortakları olan Commax, Kocom, Multitek, Audio, Kumtel firmalarınıın ileri teknoloji ürünleri kullanılarak tasarım aşamasından kullanıcı eğitimine kadar anahtar teslimi çözümler ve satış - teknik servis hizmeti  İzmir ve Ege bölgesinde hizmet sunmaktayız. İzmir de ücretsiz keşif ve fiyat bilgisi için bizi 24 saat arayabilirsiniz.

  Aydın, Manisa, Ayfon, Uşak, Muğla Görüntülü Diafon Sistemleri, Kurulum, Teknik Servis Hizmeti

COMMAX,MULTİTEK, KOCOM, AUDİO, KUMTEL, APARTMAN, EV DİAFON SİSTEMİ

TEKNİK SERVİS - İZMİR  ( 7 GÜN - 24 SAAT AÇIK ) +90 531 747 99 96

Online-alarm Elektronik Güvenlik Sistemleri

Teknik servis İzmir, 24 saat AÇIK

ANASAYFA / İLETİŞİM