Kamera güvenlik sistemleri, İzmir

Hırsız alarm sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri

Görüntülü diafon sistemleri

Yangın alarm sistemleri

Next uydu çanak servis

Telsiz teknik servis

> ANASAYFA

> İLETİŞİM

> REFERANSLARIMIZ

> HİZMETLERİMİZ

> HAKKIMIZDA

> KULLANIM KLAVUZLARI

> KAMERA FİYAT LİSTESİ

 Güvenlik kamera sistemleri 'nin en verimli bölümü  güvenlik kamera sistemleridir . Aynı zamanda personel kontrolü gibi verimliliği arttırıcı çok amaçlı kontrolleri de sağlayan bu sistemlerde İzmir de firmamız AVENİR, CENOVA, SAMSUNG (Japonya), SONY (Japonya), SHARP (Japonya) PHILIPS (Hollanda),  FUJITSU (Japonya), MITSUBISHI (Japonya) Vitec, Lg, Bullwark, Vguard, Robot Dvr, Kodicom, Balitech, Dayline  gibi dünya devi markalardan oluşan sistemleri İzmir, Aydın, Manisa, Balıkesir, Uşak ve tüm Ege bölgesinde kurulum ile teknik servis hizmetini 7 gün - 24 saat mantığı ile 15 yıldır kesintisiz vermektedir.

  Güvenlik kamera sistemleri, kamera kontrol sistemi ev, işyeri, kuyumcu, döviz bürosu, bakkal, market, benzin istasyonu vb. iş yerlerinde soygun ve dolandırıcılık olaylarına karşı bu cihazların (kamera - dvr) yaptığı görüntü kayıtları mahkemede delil olarak kullanılabilmektedir. iş yerinizdeki çalışanlar için ise,  iş kanununda yapılan yeni değişikliğe göre, iş veren, çalıştırdığı işçinin disiplinsiz davranışlarını saptarsa bu sistemin görüntü kayıtlarını da mahkemeler delil olarak kabul eder.

  Güvenlik Kamera Sistemleri, İzmir de CCTV, DVR - Kontrol altına almak istediğiniz ev yada iş yeriniz mükemmel çözümler.

 Online-alarm Güvenlik, denetimini sağlamayı istediğiniz mekanlarınızı mevcut kurulu veya kurulacak olan kamera sistemlerinizi, bilgisayar ortamında veya DVR cihazı ile günlerce kayıt altına alma imkanı sağlar. Dünyanın neresinde olursanız olun sisteminize bağlanarak canlı ve önceden kaydedilmiş video görüntülerini seyretme imkanı tanır ve sistemi profesyonel bir alarm sistemi olarak da kullanmanızı sağlıyoruz. Üstelik bizim sistemlerimiz eski analog veya benzeri digital teknolojilerle kıyaslanamayacak kadar kaliteli, profesyonel ve ekonomik sistem çözümleri sunar.

 Güvenlik kamera  siste mileri, güvenlik açısından en emin ön uyarı sistemi olduğu gibi üretim, denetim, müşteri ve satış kontrolü içinde mükemmel bir güvenlik sistemidir. Sistem yöneticileri tarafından çalışanları, gelen gideni kontrol etmek ve müşteri tepkilerini doğrudan izlemek, müşteri hırsızlığını engellemek için 24 saat kullanılabilir.  CCTV ürünleri belirttiğimiz işlevlerin yanısıra hırsız, suç ve suçlu tespiti, trafiğin izlenmesi, doğal gözlemler, kreşler, okullar gibi çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.Tüm dünyada güvenlik profesyonellerinin tercih ettikleri yüksek kaliteli ürünleri ekonomik şartlarda kullanmayı ilke edinen Onine-alarm Elektronik Güvenlik, Cctv, kamera kontrol sistemi, kapalı devre televizyon alanında da bu yaklaşımından ödün vermemektedir.

  Lütfen dikkat, en ucuz kamera ve alarm sistemi diye birşey yoktur. Çin de kilo ile satılan, kalitesiz ve kısa süre kullanım ömrü bulunan kamera, alarm, güvenlik sistemlerini satın alan ve mağdur duruma düşen binlerce insan gibi sizde ucuz alıyorum diye düşünüp sonra zarar görmeyin. Unutumayın ki ucuzun da ucuzu vardır. Fakat konu CAN ve MAl güveliğinizdir. İş bilmeyen bilgisayarcı, toptancı, elekrrikçiler yüzünden sektör malesef UCUZ ÇİN MALI ürünlerin çöplüğü haline geldi. En kaliteli malzeme ve uzman teknik ekip 24 saat hizmetinizde, bizi 24 saat arayabilirsiniz.

TÜM KARTLARA VADE FARKSIZ TAKSİT !

  Firmamız, KESİNLİKLE GARANTİSİ OLMAYAN, Çin malı UCUZ, kalitesiz KAMERA  ürün kullanmamaktadır.  

 Birkaç kamera ve monitörden oluşan en basit sistemlerden, sofistike süper hızlı speed dome kameralar, matrix ve multiplexerler, dijital kayıt ve remote görüntü aktarım sistemlerine kadar her türlü  güvenlik kamera sistemlerini firmamızdan İzmir de uygun fiyat ile temin edebilirsiniz. Ayrıca güvenlik kamera görüntülerni 24 saat bilgisayarınıza veya dvr kayıt cihazınıza, kayıt etme , 3G ile dünyanın her yerinden "SESLİ VE CANLI" olarak cep telefonuzdan izleme olanağı sunmaktayız. Kamera ürünleriniz 1.sınıf HD kalite görüntü ve mükemmel gece görüş vermektedir.

 Güvenlik kamera kontrol sistemleri fiyat, keşif  ve  24 saat açık teknik servis hizmeti için, 7 gün 24 saat  bizi arayın. En ucuzu değil, En kaliteliyi bizden temin edebilirsiniz. DİKKAT, uyducu, bilgisayarcı, elektrikçi, oturduğu yerden internet siteleri ile satış yapan TÜCCAR değiliz. Bizim tek işimiz sizin güvenliğinizi sağlayacak 1.sınıf  GÜVENLİK SİSTEMLERİ kurulumudur.

 İkinci el güvenlik kamera, dvr, kayıt cihazı satın almak isterseniz elimizde sağlam çalışır durumda bulunan 2.el kamera güvenlik fiyat listemizi lüten inceleyiniz. 2.el güvenlik kameraları, kayıt cihazı gibi ürünlerimizi İzmir için de çok ekonomik kurulum dahil teslim etme imkanı sunuyoruz.

TELEFON : 0232 264 18 18 / 24 saat AÇIK

24 SAAT AÇIK

AVENİR TEKNİK SERVİSİ

GÜVENLİK KAMERA SISTEMI FIYATLARI

Mükemmel gece görüşlü HD kameralar ile kurulum yapıyoruz

Apartman Kamera Sistemi

 

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ KURULUM - TEKNİK SERVİS - 24 SAAT AÇIK, İZMİR

CENOVA, AVENİR

 

 Kamera sistemi hakkında

 Vguard dvr kartlar

 Spy dvr, 200 frm, 9808 dvr kart

 Kodicom, diginet dvr kart

 Dvr program kullanım klavuz

CCTV-KAMERA-GUVENLİK-İZMİR

AVENİR FİYAT LİSTESİ 2014

Mükemmel görüntü kalitesi, uzun mesafe gece görüşlü kamera

           HD KALİTETE MÜKEMMEL SİSTEM CCTV

Geniş açı lens, 650 TVL sony chipset

HD KALİTE EKONOMİK SİSTEM CCTV

Online-alarm güvenlik kamera kontrol sistemleri, İzmir - Avenir, Dayline, PANASONİC Teknik Servis  0 232 264 18 18 - 7/24

ANASAYFA - İLETİŞİM