jet-control-system, jet ski kontrol güvenlik cihazı

2016 yılında tümTürkiye kıyılarında jet ski 'lerde bulunması kanunen MECBUR hale gelecek bir güvenlik kontrol cihazıdır.

jetstop, jetski kıyıdan kontol cihazı, fiyat, servis, montaj

Seadoo marka ve tüm jet skiler ile uyumludur

 Jet ski kontrol cihazı, Antalya, Alanya, Bodrum jet boat remote control kanunen tüm su sporları merkezleri tarafından kullanıması mecbur hale gelmiş ve yakında kullanmayanlar hakkında cezai işlem yapılacaktır. Bu son derece önemli cihaz sayesinde istenmeyen jet ski kazaları, jet ski hırsızlığı bir daha yaşanmayacak ülkemizdeki güzel sahiller jet ski kazaları ile anılmayacaktır.

 Jet kontrol ve güvenlik cihazı yerinde montaj dahil uygun fiyat ile sahip olmak için lütfen bize 24 saat ulaşın. Cihazımızın başka yerde perakende veya toptan satışı yapılmamakta başka  bayiliğimiz yoktur. Montajı ve garantisi bize aittir. Cihaz montajı uzman teknisyen kadromuz tarafından yerinde yapılmaktadır.

NOT : Memnun müşteilerimiz ve referanslarımız lütfen için bize ulaşın

Müşteri hizmetleri Satış - Servis  

( 7 gün 24 saat )

+90 531 747 99 96

2017 yılı %25 sezon öncesi indirim fırsatı için bize hemen ulaşın

 Jet kontrol sistemi ile motoru durdurmak ve tekrar çalışır hale getirmek ücretsiz vereceğimiz professyonel el telsizinin tuşu ile yapılmaktadır. Cep telefonu ile yapılan sistemlerde numaranın aranması, hattın düşmesi, hatta kontur yüklenmesi vs gibi sorunlar bizim jet kontrol sistemimizde yoktur. Yıllarca kullanmak tamamen ücretsizdir ve en önemlisi anında (1 sn den kısa) jet ski kontrol etmektedir.

 Artık, bu sene ürettiğimiz cihazlarımızda Jet ski ( jet boat ) durdurmadan önce siren ile müştireye uyarı da verebilirsiniz.

 Jet ski kontrol sistemi, jet ski kıyıdan kontrol mekanizması, fiyatı 
jet ski control system
Jet kontrol fiyat, kktc, Antalya, Alanya, Kemer, Çeşme, Bodrum satış ve servis hizmeti

2017 Ücretsiz montaj indirimli fiyat fırsatı için

( Bize hemen ulaşın )

NOT : Memnun müşteilerimiz ve referanslarımız lütfen için bize ulaşın

Anneanne ‘ jet ski ’lere karşı savaş başlattı

Bunun gibi kötü kazalar sadece jet kontrol sistemi ile, kiralayan kişi uyarılarak veya anında kıyıdan jet ski durdurularak kolaylıkla engellenebilir.  

JET KONTROL CİHAZI, Jet Ski Kıyından Kontrol Mekanizması, yamaha jet boat uzaktan kontrol ve güvenlik

JET SKI CONTROL SYSTEM, JET SKI KONTROL APARATI, JETCONTROL, JET SKI GÜVENLİK CİHAZI

JET KONTOL, JET KONTROL SİSTEMİ - Antalya, Alanya, Bodrum, Kıbrıs, Marmaris, Didim, Çeşme

JET SKI KONTROL CİHAZI 2015 YILINDA DİDİM DE KULLANILMASI MECBUR HALE GETİRİLMİŞTİR.

 Bizim Jet ski kontol güvenlik aparatı sistemimiz jet skilerin garanti kapsamını bozmaz, yıllardır güvenli olarak sorunsuz çalıştığı Türkiye Ege kıyılarında (BODRUM, MARMARİS, ÇEŞME, KUŞADASI, DİDİM ) denenmiştir ve herhangi bir şikayet gelmemiştir.


 Jet kontol cihazı fırsat fiyatı ile kısa süre için geçerlidir. Bize hemen sezon başlamadan ulaşın. Kapsama mesafesi kısa ve Çin malı ucuz cihazlar, sim kartlı sorunlu sistemler yerine Jet kontrol sistemi satın alın, Yeirinde kurulum dahil olarak 2017 yaz sezonu başlangıcına  kadar sunulmaktadır. İlave kontrol kutusu fiyatı için bize hemen ulaşın.  Unutmayın bizim cihazımız 1 adet tuşlu telsiz ile 9 adet jet ski kontrol edilebilir özelliktedir.

 

 Gsm : +90 531 747 99 96 (24 saat)

 

Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet –Jetski Duyurusu

 

2013 yılı Valilik Turizm amaçlı Sportif Faaliyet Talimatının Su Üstü Sportif Faaliyetler bölümünün 6.maddesi “ Valiliklerce belirlenen parkur alanlarında en fazla 2 jet ski faaliyette bulunacaktır. Jetskilere kıyıdan kontrol mekanizması ile durdurabilmek amacıyla bir aparatla donatılacaktır.”  Şeklinde düzenlenmişti.

Ancak, sektörden gelen talepler doğrultusunda yapılan araştırmada böyle bir aparatın güvenilirliğinin tam olarak test edilmediği, yeni alınmış jetskileri garanti kapsamından çıkaracağı bilgisi alınmıştır. Bu kapsamda yapılan değerlendirme sonucunda, İzmir Valiliği’nin 22.04.2013 tarih ve 560 sayılı oluru ile kontrol aparatı zorunluluğu 2013 yılı için kaldırılmış olup, konu 2014 yılında Sportif Turizm Kurullarınca yeniden değerlendirilecektir.

2015 yılında Aydın / Didim de valilik tarafında zorunlu hale getirilmiştir.

jet ski radio remote control systems, seadoo, yamaha, turkey

JET SKI KONTROL VE GÜVENLİK CİHAZI, Jet ski radio remote control system

ANASAYFA