Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz.Aileninizin en önemli ihtiyacı güvenlik sistemleri için, geç kalmadan bizi arayın...Unutmayın , HIRSIZLAR TATİL YAPMIYOR..

 

Panasonic, Haikon, Avenir, Dayline Güvenlik Kamera Sistemi eviniz ve iş  yeriniz için yüksek güvenlik, son teknoloji, tam Garanti, 24 Saat Teknik Servis Hizmeti için :  0232 264 18 18 PBX

 Kamera Sisteminde En ucuzu DEĞİL, En kaliteliyi isteyenlere özel HD kamera, mükemmel görüntü

 Çünkü,  söz konusu CAN ve MAL güveliğinizdir !

 Online-alarm Securty Systems, İZMİR

PARADOX - CROW - CADDX - DSC - DESİ - HAIKON

 

 İzmir de  firmamız, HAIKON, PANASONIC, Dayline, Avenir, KAMERA, GÜVENLİK SİSTEMLERİ 2002 yılından beri 24 saat sadece güvenlik  sistemleri konusunda faaliyet göstermektedir. Bu hizmetler içerisinde  güvenlik kamera sistemleri, paradox hırsız alarm sistemleri,  X ray cihazları, Mobese kurulumu, Pdks,Face id, Yüz tanıma, Trafo alarmı, Yat tekne alarmı, Marine alarm, access kontrol sistemleri ve çevre güvenliği ile ilgili bariyer koruma sistemleri ,  elektrik arıza, bakım ve onarımı bulunmaktadır. Ayrıca çok yakında, hizmet zincirimizde 365 gün 24 saat bilgisayar kontrollü ve vardiyalı gece güvenlik hizmetleri veren İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü'nce verilen Alarm Haber Alma Merkez Kurma ve İşletme Yeterlilik Belgesine haiz Alarm Kontrol Haber Alma Takip Merkezi bulunacaktadır.  

 Güvenlik sistemleri sektöründeki bir çok firma önceliği malzeme, cihaz satışına verdikleri için en büyük eksiklik olan satış sonrası teknik servis ve 24 saat teknik servis desteği firmamızın daima ana prensibi yaptık.

 Güvenlik sistemleri sektörü İzmir de malesef Avrupa ile karşılaştırıldığında olması gereken çoğu yasal düzenlemenin malesef tamamına yakınının ülkemizde olmadığı, standartların tam anlamıyla oluşturulmadığı gözlenmektedir.
 İzmir de güvenlik sektörümüzdeki en önemli problem güvenlik standartlarına uymayan, uluslararası kalite belgesi almamış Uzakdoğu ürünleri ile güvenlik tesis etme bilgi ve becerisine sahip olmayan ( mühendislik ve projelendirme hizmetleri vermeyen) acemi kişi ve sanal firmaların sektörü olumsuz yönde etkilemesi, bilinçsiz tüketicinin de bundan nasibini almasıdır.

 Online-alarm  güvenlik sistemleri olarak biz, tüm marka ve model mevcut hırsız alarm, güvenlik kamera sisteminize İzmir de 24 saat teknik servis hizmeti veriyoruz.

 PARADOX TEKNİK SERVİS / İZMİR

 Online -ALARM güvenlik sistemleri, İzmir de mevcut ürün ve sistemler ile değil, projeye uygun kamera çözümleri üretmektedir. Kişiye ve projeye özel çözümler üretmekte kararlı olan firmamız, Son teknoloji ve güvenli KAMERA çözümleri üretir." parolasını şirket politikası edinmiştir.

Güvenilk kamera ve alarm SİSTEMLERİ, TSE ve CE onaylı, 2 yıl garantili orjinal dünya markası ürünlerdir.  MÜŞTERİ HİZMETLERİ, TEKNİİK SERVİS :  0232 264 18 18 PBX. - İZMİR

Gsm : 0531 747 99 96

 Kaliteden ödün verimiyoruz. Çünkü size değer veriyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir.

 

GÜVENLİK, KAMERA, TEKNiK SERViS iZMiR CROW, PARADOX, SAVESA, DSC,  JABLOTRON, CADDX, HIRSIZ ALARM SiSTEMi,  GÜVENLiK KAMERA SiSTEMLERi, 24 saat, HAIKON, PANASONIC

  LÜTFEN DİKKAT !  KALİTESİZ ÇİN MALI, EN UCUZ, GARANTİSİ OLMAYAN, GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ KESİNLİKLE KULLANMIYORUZ.

ANASAYFA