Kodicom, diginet, 100 frm dvr kart, 4 - 16 kanal video cctv güvenlik sistemleri için extra profesyonel bilgisayar tabanlı kart özellikleri :

384x288 / 768x576 / 192x144 çözünürlükte görüntü izleme,384x288/192x144 çözünürlükte görüntü kaydı.

Kayıt programlama/ Manuel kayıt / Alarm Kaydı / Hareket Algılama ( kayıt hızı her kanalda 1fps ~ 25fps arasında ayarlanabilir)Çoklu izleme hızları, ileri sarma, hızlı ileri, frame kontrolu, yakınlaştır-uzaklaştır, Akıllı görüntü kaydı arama, kamera ID, tarih, saat, video dosyası, video kayıt moduna göre arama, aynı anda görüntü izleme, görüntü kaydı, görüntü oynatma, alarm izleme, görüntü yedekleme, internet den Uzak İzleme yapabilme. Gerçek Dublex & Multiplex özelliği, 768 farklı bölgede hareket algılama tanımlama, hareket bölgelerini ve hassasiyeti ayarlama Gibi sayamadığımız yüzlerce özellik bir arada sadece kodicom dvr kart da..

 Geçmişe dönük kayıtlarında 3 x dijital zoom özelliği vardır. Geçmiş kayıtlar ister birebir canlı ( real time ) ister yavaş , ister izlenildiği gibi, isterse hızlı izlenebilir modları vardır. Kodicom DVR Kartımızın Lan/PSTN/ WAN, Statik IP Destekli WEB Browser özelliği mevcuttur. Geçmişe dönük kayıtlarda istenilen saat ve dakikanın kayıtlarına kolay ulaşılabilme özelliği bulunmaktadır. Diginet site ve center programı ile kamera  kayıtları, kameraların Motion Detection özelliğinden dolayı sadece hareket varkenk kayıt yapabilme özelliği de mevcuttur. Bu sayede hareket yokken yapılan kayıtlardaki gibi boş yere yapılan ve boş yere daha fazla yer kaplama riski yoktur. Kodicom dvr kart aynı anda hem televizyondan hemde bilgisayarınızda izleme imkanı olan TEK Kart Kodicom izmir ve ege bölgesinde firmamız tarafından satış, kurulum ve teknik servis hizmeti vermektedir.

  

 Kodicom, diginet, 100 frm 4, 16 kanal dvr kart ile mükemmel görüntü kaydı ve internet üzerinden diğer tüm dvr kartlara göre en hızlı erişim sağlıyoruz. Daha hızlı ve daha yüksek ekan kayıt - izleme özelliği olan bilgisayar tabanlı dvr cctv güvenlik kart izmir de yok. Bu kart ile görüntüleri eğer isterseniz televizyon ekranında izleme imkanı da sunuyoruz. İnternet üzerinden yada ağ bağlanınız ile remote pogramı kullanmadan sadece ip adresi girerek canlı olarak evinizi, iş yerinizi şifeniz ile izleyebilirsiniz.

 Teknik destek ve servis - kurulum isteği için 7/24  telefon 0232 264 18 18 pbx.

izmir - Ege bölgesi Teknik Servis

Kodicom 100 frm drv kart, 16 kamera bağlanabilir..

Kodicom, diginet, 100 frm 4, 16 kanal dvr kart

kampanya fiyatı izmir de 180 $

 

16 kanala kadar izleme-kayıt  özelliği(100/16 Fps)

Programlanabilr 1, 4, 6, 9, 16 bölünmüş ekran sürekli veya eş zamanlı kayıt

16Ch canlı görüntü & Kayıt, 3 X Dijital Zoom, Uzaktan izleme, Kullanıcı tarafından belirlenebilen hareket algılama & sesli Alarm, Kolay kullanım

anasayfa