Hırsız alarm sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri

Görüntülü diafon sistemleri

Yangın alarm sistemleri

Bilgisayar teknik servis

Telsiz teknik servis

> ANASAYFA

> İLETİŞİM

> REFERANSLARIMIZ

> HİZMETLERİMİZ

> HAKKIMIZDA

> KULLANIM KLAVUZLARI

> DOWNLOAD

 Motorola, Aselsan, Yaesu, Vertex Satandart, Hyt, Icom telsiz sistemleri teknik servis, İzmir de dünyanın en iyi telsiz markalarının cihazlarına 24 saat teknik servis Telsiz sistemleri İzmir, Ege Bölgesi, Aydın, Manisa, Uşak, Torbalı, Çanakkale, Balıkesir teknik servis ve satış hizmetini vermekteyiz.

 Profesyonel telsiz sistemleri, lisanssız telsiz, pmr telsiz, amator telsiz, telsiz kiralama, telsiz haberlesme sistemleri ve telsiz anons ses sistemleri alanlarında  1995 yılından günümüze kadar edindiğimiz bilgi ve tecrube birikimimiz,ayrıca tümü konusunda uzman haberleşme teknisyenlerimizle İzmir ve Ege bölgesinde siz degerli musterilerimize hizmetlerimize en iyi sekilde kesintisiz 24 saat devam etmekteyiz.

Telsiz sistemleri teknik servis

 TELSİZ SİSTEMLERİ CİHAZLARINI MEYDANA GETİREN ANA PARÇALAR NELERDİR?
Telsiz Cihazları, telsizin kendisi, besleme ünitesi, anten, anten kablosu ve mikrofon gibi bazı parçalardan oluşur. Telsiz Cihazının çalışması için gerekli elektrik enerjisini sağlayan besleme üniteleri, el cihazlarında doldurulabilir Ni-Cd pillerden oluşan batarya bloğudur.Telsizlerinin anteni, cihazın üzerine takılan, bükülebilir, lastik kaplı helis antendir. 

 Telsiz mikrofonları ise cihazın üstünde yer alır. Araç telsizlerin de cihazlarında beslemeyi, aracın elektrik tesisatı, aküsü sağlar. Anten aracın dışına takılan ve koaksiyel bir anten kablosuyla cihaza bağlanır. Bu cihazlarda spiral kablolu bir el mikrofonu bulunur. Sabit telsiz cihazları, 220V AC şebeke gerilimini 13.8V DC'ye çeviren ve yaklaşık 10 ila 15 Aakım verebilen bir besleme sistemiyle çalıştığı gibi besleme sistemi içerisinde olan cihazlar da vardır. Bu cihazlarda bina dışına takılan bir sabit anten ve anten cihazı arası mesafeye göre uygun tipte koaksiyel tablo kullanılır. Mikrofon, tercihe göre masa yada el mikrofonu şeklinde olur.

 Telsiz teknik servis, İzmir - Ege Bölgesi

Online-alarm Elektronik Güvenlik Sistemleri

Teknik Servis :  0 232 264 18 18 pbx.