24 saat huzur ve güvenlik, aileniz için...

Hırsız alarm sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri

Görüntülü diafon sistemleri

Yangın alarm sistemleri

Next uydu çanak servis

Telsiz teknik servis

 

 

 

 

> ANASAYFA

> İLETİŞİM

> REFERANSLARIMIZ

> HİZMETLERİMİZ

> HAKKIMIZDA

> KULLANIM KLAVUZLARI

> İNDİRİMLİ SİSTEMLER

24 SAAT AÇIK SERVİS

İzmir de paradox, CROW, savesa, dsc, jablotron, caddx, pyronix, teknim, DESİ hırsız  alarm sistemleri ile dünyanın ve ülkemiz de en çok kullanılan hırsız alarm sistemleri 'nin proje, mühendislik ve uzman, teknik servis hizmeti 'ni İzmir de 2000 yılından günümüze sürdürmekteyiz. Hırsız alarm sistemi, ev ve iş yerlerine düzenlenebilecek mala veya cana kasıtlı müdahalelere karşı korumak ve caydırmak, yangın ve gaz kaçağını erken algılayarak olası faciaları önlemek ve acil durumlarda yetkili yardımcı güçleri olay yerine gönderilmesini sağlamak üzere kurulan bir erken uyarı ALARM sistemidir.

Hırsız alarm sistemi sayesinde %100 güvence de olun !

 Aslında, hiçbir sistem için %100 güvence vermek doğru değildir. Örneğin sadece kapıya kilit takarsanız güvenliğiniz %40 ise alarm sistemi takınca %80 olur, alarm haber alma, takip merkezine bağlanınca %90 olur gibi . Fakat  alarm sistemi takılı bir ev yada iş yerinin  soyulması ile hırsız alarm olmayan bir yerin soyulması oranı çok farklıdır. Gözlemlenen olaylarda hırsız alarmı olan yerlerde gerçekleşen soygunlar mutlaka önceden planlanan ve hırsızlık  için başka alternatifi olmayan mecburi hedeflerdir. Oysa hırsız alarm sistemi olmayan ev veya işyerleri çok sıradan hedeflerdir. Örneğin bir sitede yada apartmanda alarm sistemi olmayan ev'ler varken, hırsız alarm sistemi olan eve hırsızlık girişimi genellik olmaz.

En ucuz hırsız alarmı

Aileniz için, cep telefonu fiyatına 24 saat güvenlik..

Crow alarm servisi

Paradox alarm servisi

Desi alarm servisi

Jablotron alarm servisi

 Hırsızalarm sistemi, bir çok değişik dijital kablolu ve kablosuz güvenlik ürünlerinin birleşiminden oluşur. Bu ürünlerden bazıları; PARADOX alarm paneli, pır dedektör, (harici - dahili) siren, duman dedektörü, manyetik kontak, telefon arama modülü, trafo ve 12 volt akülerdir. Bu ürünler merkez yönetim paneli ile irtibatlandırılarak, güvenlik ihtiyacına ve amaca en uygun güvenli bir sistem oluşturulur. Böylece alarm sisteminin kurulu olduğu ev yada iş yeri 24 saat boyunca istenmeyen olaylara, istenirse yangına, yetkisiz kişilere karşı koruma altına alınır. Malesef ülkemizde ekonomik krizler ve yaşam standartlarının düşmesine paralel olarak büyük artış gösteren hırsızlık ve gasp olaylarına  karşı korunmanın en etkili yolu güvenlik kamera sistemleri ve Paradox, Jablotron, Teknim, Caddx, 3mk, Desi, Dsc kablosuz, kablolu hırsız alarm sistemleridir.

 Ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaya başlanan hırsız alarm sistemleri sektörü hızlı bir gelişim sürecine girmiş ve insanların ihtiyaçları doğrultusunda daha profesyonel çözümler ve ürünler üretilmeye başlamıştır. Profesyonel hırsız alarm sistemleri, CCTV güvenlik kamera sistemleri, dijital kayıt cihazı ve görüntü aktarım sistemleri, görüntülü intercom diafon sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, personel takip sistemleri, bekçi tur kontrol sistemleri günlük yaşantımızda işletmelerin ve  ev 'lerin güvenlik ile  verimliliği açısından vazgeçilmez unsurlar halini almıştır. Online-alarm güvenlik sistemleri İzmir de, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kişi ve kuruma özel, son teknoloji, en kaliteli, garantili  ürünleri en uygun fiyata sunuyor, sistemin sağlıklı ve uzun ömürlü çalışabilmesi açısından konusunda uzman teknisyenlerimizle kesintisiz 24 saat açık teknik servis  hizmeti veriyoruz.

 Hırsız alarm sistemlerimiz de Çin malı, güvenlik malzemesi, cihaz, ürün, kablo  kesinlikle kullanmıyoruz. 2 yıl resmi GARANTİ ve Teknik Servis

 En ucuz hırsız alarm sistemleri % 30 indirim fırsatı, İzmir de bize ulaşın.

Hırsız alarm sistemleri İzmir 24 saat, Teknik Servis, Buca, Alsancak, Karşıyaka

  HIRSIZ ALARMI SERVİS

  Hırsız alarm sistemleri hakkında

Hırsızlık dolandırıcılık kapkaç olaylarına karşı

  Alarm Sistemi Dikkat Edilecekler

  Alarm haber alma merkezi

  Paradox alarm sistemleri fiyat listesi

 İzmir desi celik kapı alarmi

 

  Netx  Uydu teknik servisi

Alarm Sistemleri, 24 saat

Teknik Servis, İzmir

http://www.online-alarm.com/paradox-alarm-sistemi-izmir-teknik-servis.html

Cep telefonu fiyatına 24 saat huzur ve güvenlik..

Teknik servis merkezi

Online-alarm Güvenlik Sistemleri LTD. | EV HIRSIZ ALARMI, İZMİR

Teknk Servis - İzmir 24 saat açık Servis, Telefon :  0232 264 18 18  | GSM : 0531 747 99 96