Tekne, yat,  dıştan takma ve sabit motor devre kesici güvenlik cihazı, ucuz tekne hırsız alarm sistemi

 Dıştan takma motor ve sabit tekne, yat motorları için geliştirdiğimiz devre kesici cihaz ile artık tekne hırsızlığı tarih olacak. Bu sistem motor sökülmesi,taşınması zor olan tekneler için mükemmel bir kolaylık sağlayan güvenlik cihazıdır. Görülmez, iptal edilemez, sadece kendi kumandası ile kontrol edilir.

 Tekne motorunuzu,  bizim özel devre kesici cihazı motora uygun yere yerleştirmek suretiyle koruyoruz. Boyutları kirbit kutusundan biraz büyüktür. Sistem de verceğimiz özel 2 adet uzaktan kumanda ile kurma ve kapatma yapılmaktadır. IP 68 su geçirmez yapıdadır. Montajı bize aittir ve ücretsiz olarak yerinde yapılacaktır. Tekneden ayrıldığınızda kumandanın bir tuşuna basarak devre kesici cihazı çalıştırmanız yeterlidir. Gelen hırsızlar yanlarında akü dahi getiseler kesinlikle motoru çalıştıramayacak ve elleri boş döneceklerdir. Bu sistem sabit ve büyük dıştan takma motorlar içindir ve kullananlar çok memnun kalmışlardır.

 Ayrıca sökülebilen daha küçük dıştan takma motorlar için de hırsızlık anında 1- Yerinden sökülme, 2- Yerinden sökme amaçlı darbe gibi durumlarda anında size GPS destekli olarak (yer,konum) mesaj atabilen, 1 yıl pil ömrü olan ve yine su geçirmez IP 68 uygun fiyatlı diğer cihazımızı da yakında piyasaya sunacağız.

 Tekne, yat ve dıştan takma tekne motoru hırsızlığı artık bizim sistemlerimiz ile tarih olacak. %100 yerli ve Türk mühendislerimiz tarafından geliştirilmiştir. Faturalı ve garantilidir. Arıza durumunda soketli sistem olduğundan  kolaylıkla sökülerek bize gönderildiğinde yenisi yanı gün size kargo yapılacaktır. Kolaylıkla yeni cihazı takıp kullanmaya devam edebilirsiniz,cihazın kablo bağlantısı sabit kalmaktadır.

 Tekne, motor hırsızlığı kaderiniz OLMASIN ! Geç kalmadan bizi arayın  +90 531 747 99 96  (24 SAAT)

Başka şubemiz ve bayimiz yoktur. Montajı teknik ekibimiz tarafından 2015 yaz sezonunda Ege bölgesinde ücretsiz yapılacaktır.

En ucuz tekne hırsız alarm sistemi

ANASAYFA