Hırsız alarm sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri

Görüntülü diafon sistemleri

Yangın alarm sistemleri

Bilgisayar teknik servis

Telsiz teknik servis

> ANASAYFA

> İLETİŞİM

> REFERANSLARIMIZ

> HİZMETLERİMİZ

> HAKKIMIZDA

> KULLANIM KLAVUZLARI

> KILSEN FİYAT LİSTESİ

 YANGIN ALARM SİSTEMLERİ TEKNİK SERVİS MERKEZİ

 Yangin İhbar Algılama Paneli Sistem merkezidir. Girişlerden alığı yangın alarmı verilerine göre çıkışlarını aktif hale getiren paneldir.

 Duman dedektörü yangın başlangıcında ortaya çıkan dumanı algılayan cihazdır. Optik olarak duman algılaması yapar. Etkin algılama alanı 50m2-80m2 arasıdır.

Isı Dedektörü Yangın başlangıcında ortaya çıkan yüksek ısı artışını algılayan cihazdır. Etkin algılama alanı 50m2-80m2 arasıdır. 

Işın Tipi Duman Dedektörü Işın hattı dahilindeki duman seviyesini algılayan cihazdır. Etkin algılama alanı 20x100m = 2000m2 civarıdır.

 Yangın alarm butonları, ( kırbas ) manuel olarak yangın bildirme amaçlı Kır-Bas tipi butondur

 Yangın Alarm Sireni Sesli ve flaşlı olarak acil durum bildiren cihazdır.

 Yangın alarm ihbar sistemleri; oteller, kapalı diğer büyük alanlar çeşitli hammaddeler veya mamül mal bulunduran' pamuk, plastik, ahşap, polyester, kağıt, vb.'Depo, fabrika ,satış alanları, yanıcı parlayıcı madde, gaz kaçağı riski bulunan yerler, sanayi tesislerinden evlere kadar ihtiyaç olan her mekanda can ve mal güvenliğini yangına karşı erken uyarı sağlayarak koruyan sistemlerdir. Çeşitli  dedektörlerden oluşan sistemler aynı zamanda başka birkaç sisteme entegre olarak çalışabilir. Alarm anında havalandırmayı açabilir, asansörü istenen yere getirip tekrar çalışmamasını sağlayabilir, yangın söndürme sistemlerini devreye sokabilir vb. önlemlerin otomatik olarak alınmasına olanak tanır. Analoğ 'adresli' ve konvansiyonel ' zone adresli ' ; seçilen kontrol paneline uygun olarak projenin ihtiyacına göre optik , iyonize duman dedektörü, alev dedektörü, elektronik korna, yangın butonu, 'beam duman dedektörü' ısı artış dedektörü, sabit sıcaklık dedektörü' kapı çek 'istasyonları, kapı mıknatısları vb. ekipmanlardan oluşan sistemlerdir.

 Yangın alarm sistemlerinde İzmir de firmamız dünya markası olan MAVİLİ, Teknim, HOCHIKI, Bentel Security, DSC, Eleks, Gst, APOLLO 8000, Kilsen, Mavigard ürünlerini kullanmakta ve tekniik servis hizmeti vermektedir. Yangın alarm sistemlerinde sunulan tüm ekipman, UL, ULC, FM, BS, EN, ISO 9001 ve diğer uluslar arası standartlardan ilgili olanlara sahiptir.

  Yangın alarm sistemleri en geniş bilinen şekliyle banka, fabrika, mağaza, hastane, kamukurumlarında kullanılır. Fakat bu uygulama alanları günümüzde sınır tanımıyor. Bu gün her işletme ve ev de, mesken de bu uygulamayla karşılaşmak mümkün. Benzin istasyonları her türlü petrol - gaz tesisleri, hemi makine daireleri, güverteler ve marinalar, her türlü labratuar ve ilaç fabrikaları,  oteller, kamu alanları, yanıcı madde işleyen ve depolayan işletmeler, petrol esaslı veya pvc madde işleyen ve depolayan tesisler ve her türlü fabrika ile depolar kullanım alanlarından bazılarıdır.

TEKNİM, MAVİGARD, APOLLO, KILSEN YANGIN ALARM SİSTEMİ, İZMİR

TEKNİK SERVİS HİZMETİ & 24 SAAT

teknim alarm izmir teknik servis

24 saat teknik servis hizmeti

Yangın alarm sistemleri

TEKNİK SERVİS

mavigard, teknim, apollo 8000, kilsen

Yangn Alarm Sistemleri Teknik Servis İzmir

24 Saat / Telefon : 0 232 264 18 18 pbx.