Tekne, yat, PARADOX marine, hırsız alarm sistemi UYGUN FİYAT, 24 SAAT HİZMET

 Tekne, yat ve tüm deniz araçları için yeni nesil hırsız alarm sistemlerimiz ile hırsız korkusuna son veriyoruz. Türkiye çapında hizmet veriyoruz. 24 saat içinde marine tekne hırsızlık ve yangın alarmı kurulum için, bizi arayabiliriniz.

 Yat, tekne alarm güvenlik alarm sistemlerimiz, Canada üretimi, PARADOX MARINE markadır. Alarm sistemi kablosuz dedektörler ile kurulmaktadır ve GSM modül ile telefon arama özelliği mevcuttur.

 Tekne güvenlik alarm sistemleri ile artık gözünüz arkada kalmayacak.

Hırsız, yangın Korkusuna SON Veriyoruz..

Yeni tekne motoru devre kesici cihaz ile daha ekonomik tekne güvenliği hizmetinizde.

Yeni nesil, tekne ve yat güvenlik sistemleri

Uygun fiyat, 24 saat teknik servis, Dünya Markası PARADOX

TEKNE HIRSIZ ALARM, TEKNE GUVENLIK SISTEMLERI

Değer verdiklerinizi KORUYORUZ.

7/24 İLETİŞİM :

(0232) 264 18 18 PBX.

+90 531 747 99 96

Dıştan takmamotor ve sabit tekne, yat motorları için geliştirdiğimiz devre kesici cihaz ile artık tekne hırsızlığı tarih olacak. Bu sistem motor sökülmesi,taşınması zor olan tekneler için mükemmel bir kolaylık sağlayan güvenlik cihazıdır.

Tekne motorunuzu,  bizim özel devre kesici cihazı uygun yere yerleştirmek suretiyle koruyoruz. Boyutları kirbit kutusundan biraz büyüktür. Sistem de 2 adet uzaktan kumanda ile kurma ve kapatma yapılmaktadır. IP 68 su geçirmez yapıdadır. Montajı bize aittir ve ücretsiz olarak yerinde yapılacaktır. Tekneden ayrıldığınızda kumandanın bir tuşuna basarak devre kesici cihazı çalıştırmanız yeterlidir. Gelen hırsızlar kesinlikle motoru çalıştıramayacak ve elleri boş döneceklerdir. Bu sistem sabit ve büyük dıştan takma motorlar içindir.

Ayrıca sökülebilen daha küçük dıştan takma motorlar için de hırsızlık anında 1- Yerinden sökülme, 2- Yerinden sökme amaçlı darbe gibi durumlarda anında size GPS destekli olarak (yer,konum) mesaj atabilen, 1 yıl pil ömrü olan ve yine su geçirmez IP 68 uygun fiyatlı diğer cihazımızı da yakında piyasaya sunacağız.

Tekne, yat motoru hırsızlığı artık bizim sistemlerimiz ile tarih olacak. %100 yerli ve Türk mühendislerimiz tarafından geliştirilmiştir. Faturalı ve garantilidir. Arıza durumunda soketli sistem olduğundan  kolaylıkla sökülerek bize gönderildiğinde yenisi yanı gün size kargo yapılacaktır. Kolaylıkla yeni cihazı takıp kullanmaya devem edebilirsiniz, cihazın bağlantısı sabit kalmaktadır.

Başka şubemiz ve bayimiz yoktur. Montajı teknik ekibimiz tarafından 2015 yaz sezonunda Ege bölgesinde ücretsiz yapılacaktır.

tekne devre kesici cihaz, tekne alarm güvenlik cihazı,dıştan takma motor güvenliği

ANASAYFA / İLETİŞİM